BAŞKAN ŞAHİN’DEN REKTÖR KALAN’A ZİYARET

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi

BAŞKAN ŞAHİN’DEN REKTÖR KALAN’A ZİYARET

19 11 2020

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan’ı ziyaret etti.

 

 

Ziyarette, yükseköğretimdeki son gelişmeler ile devam eden işbirliği konuları ve atılacak adımlar değerlendirildi. Ziyaretin ardından, Başkan Şahin ile Rektör Kalan, ALKÜ Uygulama Anaokulu’nu ziyaret ederek, işleyiş hakkında bilgiler aldı. Şahin, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın her ihtiyacını karşılayacak biçimde oluşturulan bu güzel anaokulun kurulmasında emeği geçen başta Rektör hocamız olmak üzere herkese teşekkür ederim” dedi.

 

 

Ziyaretten dolayı Şahin’e teşekkür eden Rektör Kalan, “Uygulama Anaokulumuzu kurmak için büyük bir emek harcadık. Çocuklarımızın gelişimi için güzel bir ortam oluşturmayı başardık. Eğitim açısından da çıtayı en yükseğe koyduk çünkü kurumumuza ait anaokulumuz akademik kariyere sahip hocalarımız tarafından yönetiliyor” dedi.

ALKÜ Uygulama Anaokulu’nun faaliyetlerinin tüm vatandaşları kapsadığını ifade eden Kalan, anaokulunu görmek isteyen ebeveynlerin rahatlıkla ziyaret ederek bilgi alabileceklerini söyledi. 

 

 

ALKU

Üniversitemizden

Kestel Mahallesi, Üniversite Caddesi, No:80 PK: 07425 Alanya / Antalya/TÜRKİYE

+90 242 510 60 60

+90 242 510 60 09

alku@alanya.edu.tr